Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Yılında kurulan blok sitemiz belirli ve tecrübeli yazarları ile vücut geliştirme sporları hakkında fayda sağlayacak bilgiler sunmak için faaliyete girmiştir.

www.iyivucut.com kurucusu Murat Yalçın 8 yıldır vücut geliştirme, kick boks ve kuvvet antrenmanları ile ilgili çalışmış (hala çalışmaya devam ediyor), özel antrenörlük vermiş artık sadece kendi antrenörlüğünü ve sanal antrenörlük yapma kararı vermiştir.

Sanal antrenörlüğe duyulan yoğun ilgiden dolayı bir web site site açarak ücretsiz içerik sunmayı hedeflemesi ve etrafında bulunan bilgili kişiler tarafından desteklenmesi sayesinde iyivucut.com sitesinin kurulumunu gerçekleştirmiş.

iyivucut.com ücretsiz bilgiler paylaşarak insanları bilgili bir sporcu yapmaya, spor yapmaya başlayacak olan insanları daha sağlıklı bir şekilde spor yapmaya ve daha sağlıklı , sporcu kitleler oluşumuna katkıda bulunmaya hedeflenmiş bir sitedir.

 

iyivucut.com yazarları dallarında profesyonelleşmiş antrenörlük düzeyinde sporculardan oluşmaktadır, arta kalan zamanlarında siteye içerik girerek sitenin zenginleşmesine katkıda bulunurlar.

Sitemizin amacını kısaca özetleyecek olursak ülkemizde bilinen eksik veya yanlış spor bilgilerini düzeltmek, internet alemine yazılmayan spor bilgilerini olabildiğince yazabilmek ve sorulan kişisel sorulara bire bir yanıt vermektir.

[contact-form-7 id=”840″ title=”İletişim formu 1″]