Home / Medya / Rich Piana Öldü !

Rich Piana Öldü !

Vücut geliştirme camiasının bizim tabirimizle yıldızlarından bir tanesi olan dünyaca ünlü Rich Piana hayata gözlerini yumdu.

Geçtiğimiz haftalarda çeşitli kesinleşmemiş nedenlerden dolayı evinde baygın bulunduğu ve kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tutulduğunu belirttiğimiz vücut geliştirmeci Rich Piana 25.08.2017 tarihinde tekrardan rahatsızlandı ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Rahatsızlanma nedeni kesinleştirilen vücut geliştirmeci kullandığı vücut geliştirme ilaçları yüzünden rahatsızlandığı haberi yalanlandı ve asıl ölüm sebebinin yüksek doz uyuşturucu madde olduğu belirtildi. Evinde tek başına yüksek doz uyuşturucu alan Rich Piana’nın kendini kaybedip yere düştüğü ve kafasını sert bir şekilde yere çarparak travma geçirdiği net bir karar olarak açıklandı.

Rich Pianna Evinde Baygın Bulundu

Sosyal medyada Rich Piananın ölüm nedeni olan yere düşerek travma geçirmesini inandırıcı bulmadığını söyleyen bir çok insan görüşlerini tepkili bir şekilde belirtti fakat bu adamın bir starlığa oynayan vücut geliştirmeci olduğunu ve bu nedenle 190 cm 120 kilo olduğunu kimse hesaba katmadı. Normal bir insana kıyasla bu cüsseli bir insanın yere düşmesi çok daha tehlikelidir.

Tanımayanlar için Rich Pianayı kısa bir şekilde aıklayacak olursak ;

Günümüze kadar doğal vücut geliştirmediği için tepkiler alan seveni olduğu kadar sevmeyeni de olan, sosyal meyayı aktif kullanmasıyla ünü gittikçe yayılan, youtube de videolarını izleyen büyük bir kitleye sahip olan Rich Piana aslında bu zamana kadar kimseye ilaç kullanın diye bir tavsiyede bulunmayan , ilaç kullanacak olanlara da hiç bir cimrilik yapmadan kullandığı kürleri açıkça söyleyen sevdiğimiz iyi bir insandı. Gerek yaptığı antrenmanları detaylı anlatan gerek akılda olan soruları elinden geldiğince açıklayan vücut geliştirme camiasına bize göre oldukça şey katan unutulmaz bir efsane Rich Piana.


About iyivucut

Check Also

Kalori Yakımını ve Kilo Vermeyi Hızlandıran 10 Sağlıklı Gıda

Kilo vermek ve kalori yakmak için yemeniz gereken yiyecekleri biraz araştırdığınızda, karşınıza onlarca beslenme ve diyet …

One comment

  1. Youtube’dan tanıdım kendisini.. alt yazılı birsürü videosunu izledim.. tabi CT Fletcher kadar olmasada baya sempatik birisiydi.. Steroidden uzak durmuş ama ne yazık uyuşturucu bitirmiş..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir